• clutchnbackpack@gmail.com

Oscar and The Wolf - Volksvagen Arena ‘17-‘18

En son güncellendiği tarih: 5 Haz 2020Geçen sene herşey o kadar korkutucuydu ki. Niye olduğunu anlatmaya gerek yok herhalde.

Kapalı alanda konsere gitmek?

-Lütfen gitmeyelim rahat edemiyorum.

-Ama çok iyiler. Bilet aldım. Hem neyden nereye kaçacaksın.

-Öyle konuşma daha çok geriliyorum.

-Gidelim, bayadır tıkılıp kaldık. Çok iyiler.

Ve gittik Volksvagen Arena'daki konsere. Çok iyiler. Onlar ordaydı. Biz de. Konser sırasında Max Colombie “Kimsenin sizi engellemesine izin vermeden özgürce dans edin.” gibi bişeyler dedi. Yada belki demedi ama benim duymaya ihtiyacım olan şey buydu ve böyle anlamak istedim. Aşikar diye düşğndüm. Herşey. Alevli gösteri. Ritmi kalbin içinde atan şarkılar.

İyiki girmiştik. Hem nasılsa sular duruldu yada bana öyle geldi. Ruhum beslendi, nefes aldım. Infinity’ye kadar deli gibi Strange Entity dinlemeye devam ettim.

Tutkulu bir insanken bir moloz yığınına dönüşmüştüm. Çünkü yenilmiştim. Tutkulardan öte hayatta kalmak önemliydi. Hala önemli. Ama şimdi en azından OatW dinlerken biraz daha günümü bekler hissediyorum. En büyük tutkum kariyerimmiş gibi davranmaktan sıkıldım. Kendimi hatırlıyorum.

Max Colombie izleyenin aklını fikrini sahneye alıyor ve artık ordasın. Ozan Bozdağ için de bayrakları asalım lütfen! Republic of Oscar and The Wolf. İyi ki gittik, vatandaşlık alabiliyor muyuz?

Sevgiler,

Poli

Clutchnbackpack


#konser #aktivite #sosyal #oscarandthewolf #istanbul #vodafonearena

18 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör