• clutchnbackpack@gmail.com

Karantinadan Yeni Hobilere

En son güncellendiği tarih: 5 Haz 2020


Karantina ne kadar sürer bilmem ama umarım bir an önce her şey düzelir ve bu stres de kısa sürer. Fark etsek de etmesek de kontrolümüz dışındaki bu durum bizi kaçınılmaz bir strese sokuyor. Bu süreçte biraz olsun rahatlatıcı, el oyalayan hobiler fena olmaz.


Netflix, kitap, dergi bunlar zaten bildiğiniz şeyler ve belki de çoktan bir listeniz var. Fakat evde geçirilen vakit için eğlenceli birkaç farklı önerim daha olacak. Bu ürünleri online sipariş ederek evdeki vaktinizi daha dingin ve anlamlı geçirebilirsiniz.


1.Boyama ve Puzzle severlere yepyeni bir alternatif; WOMBHobby

WOMBHobby'nin olayı resim konusunda yeteneğiniz ne seviyede olursa olsun ortaya çıkan çalışmanızın mükemmel olmasında son derece yardımcı ve bunun yanı sıra size ihtiyacınız olan her şeyi tek bir pakette sunuyor olması. Bir canvas üzerine basılı rakamlarla belirlenmiş alanları yine aynı rakamlarla denk gelen renklerle boyayarak farklı bir tarzda puzzle deneyimi yaşayabilirsiniz.


2.Klişe puzzlelardan sıkılanlara; Puzzle Sepeti

Puzzle Sepeti'nde bittiğinde "e noldu şimdi?" hissiyatına düşmeden evinizin dekorasyonunda severek kullanacağınız 3 boyutlu ya da panaromik birçok puzzle bulabilirsiniz.


3.Örgü ile sakinleşenlere; Spagetti Yarn

Merak etmeyin annelerimizin ördüğü mükemmel kazaklardan beklemiyoruz. Ama odanıza karpuz desenli mini bir kilim ve ya kaktüslü mini bir battaniye örebilirsiniz.


4.Çok sevimli ve bu ara çok popüler Amigurumi için; Tuva Amigurumi Kitleri

Hediye edeceğiniz bir küçüğünüz de varsa kaçırmayın. Hazırı oldukça pahalı bu uyku arkadaşlarını ellerinizle örüp hediye etmeniz paha biçilemez.


5.Mum, sabun, dekoratif alçı modeller veya hediyelik kokulu taşlar; Silikon Kalıp Market

Burda hayal gücü size kalmış. Yılbaşı ağacınızın süslerini kendiniz hazırlayabilir, kullanılmış mum ve sabunlarınızı değerlendirebilir, evinizin kapısına alçı kalıplarla kapı numaranızı yazabilirsiniz. Yazlık evler ve bahçeler için aklıma birçok şey geliyor.


6.Benim için yeri ayrı; Etamin Kitleri

Yaz tatillerimizde oyalanalım diye daha ilk okulda elimize birer etamin tutuşturmuşlardı. Ve o tek bir etamini asla bitiremedik :) Şimdi görünce tekrar yapmak istedim, galiba zorlu bir tane seçip yapacağım.


7. Çocukluğunda oyun hamuruna fazla mesai harcayanlara; Seramik Kili

Bana bir çorba kasesi yapıp gönderecek var mı? :) En sevdiğiniz kupanız veya kaseniz neden kendi yaptığınız olmasın?


Sevgiler,

Poli

Clutchnbackpack

167 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Facebook Social Icon